• četvrtak, 19.9. u 20 sati
  • Velika dvorana POU Ivanić-Grad

Glume: Asim Ugljen i Miro Čabraja

Predstava ‘Baka ima dečka?!’, donosi sat vremena vrhunske satire i necenzurirane zabave. Asim Ugljen i Miro Čabraja već su na probama istaknuli kako su kroz ove uloge istražili i vlastite granice. Naime, u ulogama prevaranta Tome i hohštaplera s jedne strane te niza humorno-perverznih gospođa (Ksenije, Mire i Matilde) u zreloj dobi s druge strane, ova predstava svakog tjera na preispitivanje – što zapravo tražimo u životu i od života. Namijenjena je prije svega odrasloj publici, parovima, užoj i široj obitelji, a ponajviše samcima koji i koje se pitaju ‘ima li ljubav više uopće smisla’? Kako se voli čak i nakon zrele dobi, u kakvom su odnosu požuda i korist, a u kakvom prevara i fatalnost, odgovorit će vam naši junaci. Nemojte ih propustiti!

Asim Ugljen publici je poznat po brojnim kazališnim, televizijskim i filmskim ulogama. Glumi “Tomu” – zavodnika bez pokrića, kradljivca i emotivca koji upada u niz peripetija zbog svoje ambicije. On je prvi hrvatski žigolo kojeg ćete i voljeti i mrziti u isti tren.

Miro Čabraja piše, režira i izvodi autorske predstave. Nakon 8 godina rada na predstavama za djecu, ovo je prva komedija isključivo za odraslu publiku. Kroz niz preciznih, izvođačkih bravura, donosi čitavu plejadu ženskih likova kao što su Ksenija, Mira i Matilda u kojima ruši stereotipe o dobi i dokazuje da su godine uistinu samo broj jer i žene imaju svoje potrebe. Zapleti u kojima će se junakinje naći natopljeni su homorom, kojim se Miro i proslavio te stekao 200 000 pratitelja na društvenim mrežama.

Informacije rezervacije i prodaja:

POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11, Ivanić-Grad (blagajna 1. kat), sat vremena prije predstave (blagajna prizemlje) ili na https://www.mojekarte.hr/hr/baka-ima-decka-la-la-land/ulaznice-619097.html

Cijena: 7,8,9, i 10 Eur (popust umirovljenici, učenici, studenti i grupe veće od 10 na blagajni)