Upoznajte dječaka kojeg svi zovu Plačko jer koristi suze kao supermoć – i kad treba i kad ne treba. Plačko odlučuje vratiti svoje ime te kreće na nezaboravnu i uzbudljivu avanturu tijekom koje će upoznati profesoricu Suzić, stručnjakinju za plakanje, Krokodila koji će ga naučiti sve o krokodilskim suzama, Mudrog Luka koji kuha varivo s osjećajima te Oblaka koji će ga naučiti o onim najtežim, ali i najvažnijim suzama – suzama tužaljkama.

Predstava koja djeci progovara o suzama, emocijama i potiče razvoj emocionalne inteligencije bit će sigurno inspirativna, poučna i zabavna i za djecu i za roditelje.

Tekst: Kristina Gavran

Redateljica: Tina Hofman

Kostimografija i scenografija: Lucija Prstec Smolčec

Glazba i oblikovanje zvuka: Ivana Starčević i Marko Levanić